Правила пошуку на сайті

Підшипник-Market розроблений для зручного та швидкого пошуку запитуваної продукції. Ресурс дає можливість ознайомитися користувачеві з основною інформацією про підшипники. пошуку цікаве для Вас позначення підшипника або каталожний номер і натиснувши кнопку пошуку, Ви перейдете в таблицю зі списком, де відображається назва виробу та вся додаткова інформація про нього, а також актуальна ціна та наявність.

 

Можна додатково уточнити умови пошуку скориставшись панеллю фільтрів, за допомогою якої вибрати:

 

- Групу товару;

- Тип (якщо ви точно знаєте якого типу підшипник вам необхідний);

- Виробника (одного або кілька) ;

- Розміри (якщо ви користуєтеся підбором за розмірами рекомендуємо ука називати діапазон з невеликим запасом як «від» так і «до» виміряних даних, щоб врахувати можливі похибки допущені при вимірі, які можуть вплинути на обсяг шуканої інформації).


Всі ці інструменти створені для допомоги в підборі запитуваної Вами продукції. Фільтрувати за ними можна в будь-якому порядку, залежно від наявних вихідних даних для пошуку.

 

- Вибір групи товару. Позначення підшипників ділиться на ГОСТ та ISO, відмінності, основні та додаткові позначення, а також модифікації Ви зможете знайти у вкладці <em>Довідкова інформація, перейшовши до розділу Додаткові позначення.

 

- Опис типів – надано на окремій сторінці, на яку Ви зможете перейти із загального Каталогу, клікнувши в таблиці товарів на будь-який конкретний тип товару. Або ж знайти вкладку Довідкова інформація і перейти до розділ Технічна інформація.

- Опис виробників можна знайти на головній сторінці в підменю Виробники, де представлено опис кожного окремого бренду, або ж перейшовши із загального каталогу, клікнувши в таблиці товарів на будь-який конкретний бренд.

 

Якщо у Вас залишилися питання щодо пошуку необхідного виробу або потрібні додаткові консультації, наші менеджери допоможуть Вам:

(063) 729-40-24 (Viber)

(067) 365-60-18

(050) 900-20-25

Або через форму on-line консультанта на сайті.

google-site-verification: googlef0e03616bc2a678d.html