Технічна інформація

Кульковий радіальний

Підшипник кульковий радіальний


Кульові радіальні підшипники – серед решти представлених типів найпопулярніші. Застосовуються дані підшипники у всіх галузях промисловості. Таке широке застосування обумовлено їх найпростішою конструкцією, можливістю роботи при високих швидкостях, приймати різні види навантажень (радіальні та осьові), а так само вони мають мінімальне тех. обслуговування. Важливо відзначити, що сепаратори тут можуть бути виконані з різних матеріалів: бронза, латунь, текстоліт, алюмінієві сплави, поліамід, сам вид сепаратора вибирається в залежності від обладнання для якого необхідний підшипник. Купити кулькові підшипники, а також подивитися їх перелік підібрати підшипники потрібного розміру зможете в нашому магазині.

Кульковий завзятий

Підшипник кульковий упорний


Кульковий упорний підшипник за своєю конструкцією призначений виключно для роботи при значних осьові навантаження, у разі присутності радіального навантаження працездатність підшипників зводиться до нуля. При встановленні одинарних підшипників навантаження може бути лише одностороннім, якщо ж подшипники подвійні, то осьове навантаження може сприйматися в обох напрямках. Сепаратори можуть бути латунні, сталеві, алюмінієві та зі склонаповненого поліаміду. Ще можуть бути у виконанні без сепаратора, завдяки чому збільшується вантажопідйомність. Перелік представлений у нашому онлайн магазині підшипників.

Кульковий радіально-упорний

Підшипник кульковий радіально-упорний


Радіально завзятий підшипник має властивості двох основних типів – завзятих та радіальних підшипників кочення. Така їх конструктивна особливість дозволяє сприймати два види навантажень. осьові та радіальні, температура застосування - середня та висока. Кольорові метали, пластмаси, текстоліт, та штампована сталь – все це матеріали для сепараторів. При великих швидкостях обертання, бажано, щоб було мінімальне навантаження, тому що в іншому випадку можливе прослизання кульок. Підбір підшипників відбувається за лічені хвилини.

Роліковий радіально-упорний конічний

Підшипник роликовий радіально-упорний конічний


Підшипник роликовий конічний виходячи з конструктивних особливостей сприймає одночасно осьове та радіальне навантаження. Осьове навантаження визначається кутом конусності (контакту), причому від кута прямо пропорційно залежить осьова вантажопідйомність при цьому зменшується радіальна швидкість обертання падає. Сепаратори використовуються сталеві, можуть бути масивні, якщо підшипник великогабаритний, так само бувають і сепаратори зі склонаповненого поліаміду. Легке встановлення забезпечила роз'ємна конструкція. В нашому онлайн інтернет магазині підшипників представлений широкий перелік даних підшипників, Ви можете знайти їх на сторінках нашого сайту.

Роліковий радіальний сферичний

Підшипник роликовий радіальний сферичний


Роліковий сферичний підшипник спочатку був сконструйований для прийняття на себе важких радіальних навантажень, надалі модифікація дозволила в окремих випадках утримувати і осьове навантаження. Даний тип має конструкцію, яка дозволяє встановлювати ролики симетрично та асиметрично, втулки ставляться закріплювальні та стяжні, внутрішні кільця застосовуються як конічні, так і циліндричні. Всі ці вищеперелічені модифікації допомагають спільній роботі безпосередньо на деталях куди їх встановлюють, де задіяні величезні радіальні навантаження і існує непорівнянність посадочних місць. Купити сферичні роликопідшипники можна в нашому магазині.

Шарнірний

Підшипник шарнірний


Шарнірний підшипник (ковзання), за своєю конструкцією складається всього з двох кілець, зовнішньої та внутрішньої сфери. Призначається цей тип передачі всіх видів навантажень. Бувають радіальні, завзяті та радіально-уперті. Ця дуже зручна конструкція дозволяє практично уникнути будь-яких помилок при монтажі, у разі несоосности бути неспроможна. Бувають виконання з контактними ущільненнями, що дає можливість захистити поверхні від попадання пилу та бруду, а також утримувати мастильний матеріал усередині підшипника.

Підшипниковий вузол


Підшипниковий вузол — це відмінне рішення сучасності, якщо Ви маєте техніку з такими деталями, то можна розраховувати на довговічність служби, причому експлуатуючи їх в екстремальних умовах та забрудненому середовищі. У кожного виробника своя система маркування. Ще один з величезних плюсів, які можна присвоїти вузлу, це здатність самоустановки в нього підшипників завдяки сферичним поверхням. Боротися із забрудненим середовищем допомагають спеціальні ущільнення, встановлені з обох боків. Ціни, наявність та комплектуючі Ви можете знайти у нашому магазині підшипників.

Корпус підшипника

Корпус підшипника


Корпус підшипника — високоміцна частина вузла, основний матеріал чавун, різна сталь або каучук, в середину встановлюється спеціальний підшипник кочення зі зовнішнім сферичним кільцем і закріплюється болтами або заклепками. Останнім часом ці вироби набули великого поширення, оскільки більшість імпортної техніки використовує саме їх. Існує безліч різновидів таких корпусів, причому один підходить для цілого ряду різних підшипників, що робить його певною мірою універсальним. Здатність розбирання збільшує термін служби корпусу, необхідно лише замінити підшипник, а корпус буде ще довгий час. Вони витримують і високі навантаження, і різні умови експлуатації, надаючи мало шуму при цьому.

Фланець із підшипником у зборі

Фланець із підшипником у зборі


Збірні листові фланці, укомплектовані підшипником, здатні витримувати статичні навантаження, що відповідають параметрам підшипника. Якщо установка необхідна в місцях проблематичного забезпечення співвісності, то це ідеальне рішення, підшипники, що самовстановлюються, усувають цю проблему. Ціни, наявність та номенклатура представлена ​​в магазині підшипників.

Фланець

Фланець для підшипника


Фланець для підшипника – диски різної геометричної форми (ромб, квадрат, коло, трикутник) що з'єднуються попарно болтами або шпильками. Кількість отворів для кріплення та їх форма залежать від типу фланця. Матеріали для виготовлення використовують найрізноманітніші від алюмінію та пластику до чавуну та бронзи. Поверхні часто обробляють. 

 Втулка підшипника

Втулка підшипника


Розрізняють кілька видів втулок – підшипникові, перехідні, закріплювальні, стяжні. Підшипникові втулки виготовляються з матеріалів, що мають низький коефіцієнт тертя, так званих антифрикційних матеріалів – пластмаси, графіту, чавуну, бронзи, бо в отворі цієї деталі обертається вал. Завдяки втулкам підвищується тривалість служби значних вузлів та агрегатів, а також скорочує ймовірність появи аварійних ситуацій.

Роліковий радіальний з короткими циліндричними роликами

Підшипник роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами


Роликовий підшипник з короткими циліндричними роликами найчастіше сприймає лише радіальні навантаження. Можуть працювати при високих швидкостях обертання. Розрізняють пару різновидів даних підшипників, які безпосередньо залежать від бортів на зовнішньому та внутрішньому кільцях. Бувають рознімні конструкції, є можливість монтажу кілець окремо, сепаратори найчастіше з листової сталі, бувають з кольорових металів. В основному застосовуються у залізничній галузі, електродвигунах та верстатах. Дані роликові підшипники купити Ви можете у нашому магазині.

Роліковий радіальний голчастий

Підшипник роликовий радіальний голчастий


Для прийняття лише радіального навантаження був випущений голчастий підшипник. Якщо порівняти його з аналогами за розмірами, але з іншою конструкцією, цей тип має значно вище вантажопідйомність. Однією з особливостей є наявність канавки та отвори для мастила на зовнішньому кільці. Найчастіше торці таких підшипників виконують сферичними, тому що можливий перекіс ролика. Існують виконання із сепаратором і без нього, при цьому безсепараторні підшипники сприймають удари та вібрації.

Роліковий завзятий

Підшипник роликовий упорний або радіально упорний роликовий підшипник


Відмінність роликових упорних підшипників від інших основних типів у тому, що вони беруть на себе величезні осьові навантаження. Досягається саме ця відмінність завдяки збільшеній зоні контакту між доріжками кочення та тілами кочення. Найчастіше сепаратор в опорний підшипник виготовляється зі склонаповненого поліаміду або антифрикційних металів (бонза, латунь та ін.). Цей тип підшипників підходить для систем, які вимагають високої точності роботи враховуючи великі швидкості і важкі навантаження, що змінюються, наприклад, для металорізальних верстатів, насосів високого тиску, і механізмів автомобілів.

Кульковий радіальний сферичний

Підшипник кульковий радіальний сферичний


Кульові радіальні сферичні підшипники складаються з кульок, розташованих у два ряди, та двох кілець – внутрішнього і зовнішнього, даний тип підшипників ще називають самовстановлюються підшипники, цю назву вони отримали через властивості до самоустановки. Призначені, як і більшість подібних деталей, для сприйняття радіальних та легких осьових навантажень. Внутрішні кільця можуть бути як циліндричними, так і конічними, а також із закріплювальними втулками. В основному мають штампований сепаратор зі сталі, але якщо це підшипник з підвищеним класом точності або габаритний, то застосовуються і латунні сепаратори.

Роліковий радіальний з крученими роликами

Підшипник роликовий циліндричний з витими роликами


Рідкіший тип підшипників, його використання має дуже вузький профіль, вони сприймають тільки радіальні навантаження, не фіксуючи вал по осі. Захищений від пилу та інших видів бруду та приймає головним чином ударні навантаження (дуже великі). Вантажопідйомність невелика, працюють при низьких частотах обертання. Основна робота, яку диктує конструкція підшипника, зосереджена у сільгоспмашинних вузлах, тихохідних вузлах, і там, де немає вимог до точності обертання. 

Стопорне кільце

Стопорне кільце


Стопорні кільця – це деталі, виконані з вуглецевої сталі, формою схожі на неповне кільце. Потрібні вони для того, щоб фіксувати деталь на вал або монтувати деталь в отворі. Для установки потрібні спеціальні щипці, вони допомагають як встановлювати, так і знімати кільця з канавок. Підібрати кільця за розмірами, дізнатися ціни та наявність Ви можете у нашому магазині.

Кульки

Кулька для підшипників


Дуже важливі складові всіх кулькових підшипників – тіла кочення, а саме кульки для підшипників. Їхнє виробництво проходить з особливою точністю, тому що від цього залежить стабільність роботи всієї деталі. На перший погляд такий простий компонент як кулька має дуже високу точність досягнення розмірів – до 10 мікронів. Всі питання щодо тіла кочення, їх особливостей та підбору можете ставити нашим менеджерам, або підбирати самостійно в нашому магазині підшипників.

Роліки

Ролик підшипникові


Роліки підшипникові бувають декількох видів, є короткі ролики, циліндричні, конічні, сферичні та кручені, останні зустрічаються вкрай рідко. Виготовляються з високовуглецевої хромистої сталі, і можуть бути виконані з різними ступенями точності. Дані тіла кочення також широко використовуються не тільки в конструкції підшипників, але і самостійно. Якщо Ви хочете підібрати ролики, можете зв'язатися з нашими менеджерами або зробити підбір самостійно в нашому магазині.

Лінійний

Лінійний підшипник


Підшипник із системою лінійного переміщення, в силу особливостей, має все більше значення в сучасних технологічних рішеннях. Для автоматики це, напевно, один з найкращих варіантів: точність напрямку, велика вантажопідйомність, довговічність та компактна конструкція. Основні переваги деталі. Розрізняють Європейський (KB) та Японський (LM) стандарти вимірів, варто відзначити, що великих відмінностей між ними немає. Ознайомитись та замовити Лінійні підшипники Ви можете у нашому каталозі.

Шарнірна головка

Шарнірна головка


Шарнірна головка – це повністю готові деталі для установки, складаються з двох елементів – шарнірного підшипника та витягнутого готування на ніжці. Сприймають всі види навантажень, мають властивість самоцентрування, а також можуть бути з масляною або отвором для мастила, бувають з різьбленням з різних боків. Робляться з різних марок сталі, що дозволяє підібрати максимально підходящу для того чи іншого агрегату, куди буде встановлена ​​головка. Сільгосп машини, гірничодобувне та будівельне обладнання, військова техніка – це лише малий перелік застосування цього механізму. Ознайомитися з переліком та цінами можна у нашому магазині.

google-site-verification: googlef0e03616bc2a678d.html