Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтеся з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Інтернет магазин Podshipnik-market.com.ua (далі Підшипник market) дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копії. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Podshipnik-market не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті, не гарантує точності та повноти матеріалів. Підшипник market докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність та достовірність представленої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій (як явних, так і на увазі). Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Підшипник market не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті. Підшипник market за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник унаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. p>

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує дію України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Podshipnik-market може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Podshipnik-market не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Підшипник market з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Підшипник market із захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що  Підшипник market може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача, з метою надання відповідних послуг.

Підшипник market збирає як основні персональні дані, а саме ім'я, прізвище, по батькові, телефон, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані —файли cookies, інформація про з'єднаннях та системна інформація.

google-site-verification: googlef0e03616bc2a678d.html