Подшипник маркет

Лінійні підшипники

Лінійні Підшипники

Лінійні підшипники спільно з валом є лінійними напрямними або як їх ще називають осі.

У силу своїх переваг напрямні набувають все більшої популярності у машинобудуванні, у системах автоматизації виробництва, у всіляких робото-комплексах, у медичній техніці, у вантажно-розвантажувальному обладнанні, та взагалі скрізь, де має місце багаторазові повторення при точних лінійних переміщеннях.

Зовнішня обойма, або як її називають гільза (через схожу зовнішню форму), має шліфовану поверхню, а також високу твердість, а самі кульки виготовляються з підшипникової сталі, ще в конструкції передбачений сепаратор і можуть бути кришки.

Одним з головних правил &ndash ; це правильна установка, дуже важливо щоб не було перекосів і важливо виставити всю лінійку з точністю до мікронів.

У нашому Інтернет-магазині представлені лінійні підшипники як у наявності, так і на замовлення.

 

Другие новости

01.05.22
Швидкісний параметр підшипників

Максимальна швидкість обертання підшипника ♻️ Детальна класифікація підшипників кочення за швидкістю обертання ♻️ На нашому сайті

01.05.22
Як підібрати підшипник по діаметру валу

Як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Дізнайтесь як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Важлива інформація ♻️ На нашому сайті

01.05.22
ПІДШИПНИК-МАРКЕТ - офіційний партнер NKE (Австрія) 2

Наша компанія "ПІДШИПНИК-МАРКЕТ" стала офіційним партнером NKE (Австрія) в Україні. Це дозволяє гарантувати справжність підшипників NKE на території України.

google-site-verification: googlef0e03616bc2a678d.html