Подшипник маркет

Підшипникові вузли для імпортної техніки.

Хочемо представити Вашій увазі деякі підшипникові вузли, їх позначення, опис, аналоги та техніку в якій застосовуються ці вузли.

Корпуса виготовлені з високоміцного чавуну, який має ряд переваг під час експлуатації.

< p>Для зручнішого використання всі дані ми зібрали в таблицю.

                                  Аналоги

                                Техніка

                                                                                            Основні характеристики

PN 00036

SIMBA - P05431

Ocean, Land, Air, CASE, JOHN DEERE

Штампований підшипниковий вузол. Складається з фланцевого корпусу та підшипника. Той, хто має посадкове місце на вал - 2,3957 дюйма. Вузол має спеціальну систему отворів для заміни мастила.

FD 209 RA

FAFNIR - DHU 1-3/4 R209

Ocean, Land, Air, CASE,  JOHN DEERE

< Штампований підшипниковий вузол. Складається з фланцевого корпусу та підшипника. Той, хто має посадкове місце на Вал - 1-3/4 дюйма. Вузол має спеціальну систему отворів для заміни мастила.

JOHN DEERE - PMFD 209 RA

GWST 209 PPB13

JOHN DEERE - AA30941

Ocean, Land, Air, CASE,  JOHN DEERE

Підшипниковий вузол у корпусі .  Складається з: 1-підшипник; 2-Фланець; 3-Фланець з отвором для змащування; 4- Прокладка; 5-Набір з 4 гайок та болтів. Той, хто має посадкове місце на вал - 1-3/4 дюйма. Вузол має спеціальну систему отворів для заміни мастила.


clear="ALL" />

RBF - ST 209 1-3/4

 

Зв'язавшись з нашими фахівцями, Ви зможете отримати консультацію щодо підбору аналогів-замінників підшипникових вузлів для ремонту сільгосп техніки, по телефонам або написавши на нашу електронну пошту podshipnik -market@ukr.net.

Другие новости

01.05.22
Швидкісний параметр підшипників

Максимальна швидкість обертання підшипника ♻️ Детальна класифікація підшипників кочення за швидкістю обертання ♻️ На нашому сайті

01.05.22
Як підібрати підшипник по діаметру валу

Як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Дізнайтесь як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Важлива інформація ♻️ На нашому сайті

01.05.22
ПІДШИПНИК-МАРКЕТ - офіційний партнер NKE (Австрія) 2

Наша компанія "ПІДШИПНИК-МАРКЕТ" стала офіційним партнером NKE (Австрія) в Україні. Це дозволяє гарантувати справжність підшипників NKE на території України.

google-site-verification: googlef0e03616bc2a678d.html