Подшипник маркет

Стопорні кільця: застосування та підбір.

Стопорні кільця: застосування та підбір.

Стопорні кільця - деталь, виготовлена ​​з вуглецевої сталі, яка має форму незамкнутого кільця. За своїми функціональними призначеннями діляться на внутрішні та зовнішні. Необхідні такі деталі для фіксації підшипника на валу (зовнішні) та монтажу деталі в отворі, отворі (внутрішні). без якихось додаткових навичок.

Монтаж кілець проводиться в канавки (проточки), на кільцях підшипників, і надалі це кільце виконує роль плеча, фіксуючи деталь.

Особливо варто відзначити деякі відмінності кілець, виконаних за ГОСТ та DIN. Листи з яких виготовляються деталі по DIN як правило товщі, тому обов'язково перед покупкою та установкою необхідно вимірювати товщину монтажної канавки. Що стосується маркування та підбору кілець, то тут все просто, система позначень заснована на діаметрах валу або отвори, куди безпосередньо і буде вмонтовано кільце. Внутрішні кільця вимірюють за зовнішнім діаметром, а зовнішні навпаки.

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація, або потрібна допомога в підборі кілець, зв'яжіться з нами зручним для вас способом по телефону або написавши нам на електронну пошту.

Другие новости

01.05.22
Швидкісний параметр підшипників

Максимальна швидкість обертання підшипника ♻️ Детальна класифікація підшипників кочення за швидкістю обертання ♻️ На нашому сайті

01.05.22
Як підібрати підшипник по діаметру валу

Як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Дізнайтесь як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Важлива інформація ♻️ На нашому сайті

01.05.22
ПІДШИПНИК-МАРКЕТ - офіційний партнер NKE (Австрія) 2

Наша компанія "ПІДШИПНИК-МАРКЕТ" стала офіційним партнером NKE (Австрія) в Україні. Це дозволяє гарантувати справжність підшипників NKE на території України.

google-site-verification: googlef0e03616bc2a678d.html