Подшипник маркет

Втулки Підшипників

Втулки.

Втулки підшипників призначені для мінімізації зносу деталі та її захисту, найчастіше виготовляються з антифрикційних матеріалів, у яких коефіцієнт тертя нижчий ніж у сталі. Поділяються на дві основні групи:

 

- Закріплювальні;

- Стяжні.

Закріплювальні фіксують підшипники, що мають внутрішнє кільце-конус, на циліндричні вали, бувають у комплекті з гайками або шайбами. Назва таких втулок починається з літери Н і далі трьох або чотирьох значну цифрову комбінацію, яка вказує на серію розмірів. Так само в позначенні може бути: HA, HE, HS, OH.

Стяжні – створені для фіксації конічних підшипників на ступінчасті вали-циліндри. Стандартне найменування містить АН та цифрове маркування, в окремих випадках містять: АНХ, АОН, АОНХ.

>

Втулки допомагають скоротити витрати при ремонті деталі, адже необхідно замінити тільки її, а сам підшипник залишити без заміни.

Ви можете підібрати та купити завантажити самостійно, переглянути наявність та ціни можна тут, або звернутися до наших фахівців за консультацією, телефонуйте, будемо раді Вашим запитам.

Другие новости

01.05.22
Швидкісний параметр підшипників

Максимальна швидкість обертання підшипника ♻️ Детальна класифікація підшипників кочення за швидкістю обертання ♻️ На нашому сайті

01.05.22
Як підібрати підшипник по діаметру валу

Як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Дізнайтесь як підібрати підшипник по діаметру валу ♻️ Важлива інформація ♻️ На нашому сайті

01.05.22
ПІДШИПНИК-МАРКЕТ - офіційний партнер NKE (Австрія) 2

Наша компанія "ПІДШИПНИК-МАРКЕТ" стала офіційним партнером NKE (Австрія) в Україні. Це дозволяє гарантувати справжність підшипників NKE на території України.

google-site-verification: googlef0e03616bc2a678d.html